OFERTA FOTOGRAFII REKLAMOWEJ

KREATYWNOŚĆ WYMAGA ODWAGI

OFERTA

KREATYWNOŚĆ WYMAGA ODWAGI

OFERTA SESJI ZDJĘCIOWEJ

Oferujemy Ci wsparcie Twojej kampanii reklamowej. Tworzymy zdjęcia. Planujemy i realizujemy sesje zdjęciowe na podstawie strategii marketingowej, którą przygotowałeś. Bierzemy udział w projekcie już na etapie planowania kampanii lub wdrażamy się i dostosowujemy do Waszej strategii.

Oferujemy:
– omówienie strategii, potrzeb, celów i sposobu ich uzyskania,
– przygotowanie planu i scenariusza zdjęć wraz z psychologicznym profilem odbiorców kampanii,
– castingi, angaż,
przygotowanie planu zdjęć, wybór lokacji i adaptacja,
– stylizacje, fryzury, makijaż…
– oświetlenie studyjne mobilne i stworzenie studia w niemal każdym miejscu,
– podgląd obrazu na ekranie MacBookPro podczas sesji plenerowej,
– postprodukcja/retusz programami Capture One, Lightroom, Photoshop na monitorach EIZO
– wydruk fotografii w zaprzyjaźnionych drukarniach, nadzór nad jakością i procesem.

Oferta fotografii Reklamowej Sesja

FOTOGRAFIA ŚRODOWISKOWA

Twoja pasja, praca lub styl życia. Podkreśl swoją osobowość lub pokaż nowe oblicze. Oferujemy ekspresowe sesje zdjęciowe 30 minut aż po duże produkcje 3 i więcej godzinne z pełną obsługą studia, makijażysty, fryzjera, stylisty…

Zapytaj o ofertę

1 sesja modowa dla Caterina, Warszawa

LOOK BOOK

Fotografia mody i biżuterii. Zarówno szybkie spontaniczne sesje zdjęciowe jak też szczegółowo przygotowane i wielogodzinne produkcje zdjęciowe.

Zapytaj o ofertę

Produkcja: Caterina

Portret Tadeusza Grabowskiego

PORTETY

Sesje zdjęciowe do publikacji lub wydruku na wewnętrzne potrzeby firmy i domu. A może planujesz wywiad? Chcesz mieć czas i kontrolę nad publikowaną później fotografią? Skontaktuj się ze mną.

Zapytaj o ofertę

Oferta sesji zdjęciowej jest skierowana do każdej wielkości biznesu. Opracujemy ją tak, aby była dla Ciebie korzystną inwestycją.

 Wiem jak ważny jest dla Ciebie wizerunek Twojej firmy. Aparat fotograficzny podobnie jak „pióro” jest niepozornym przedmiotem codziennego użytku, ale w odpowiednich okolicznościach, rękach i w zgranym zespole fotografia jest potężnym narzędziem medialnym kreującym obraz o świecie i potrzebach, w których ważną rolę ogrywają marki.

Oznakowanie Fotografią Sklepów, Biur, Eventów

Tak przedstawisz swoją ofertę.

Fotografia w aranżacji przestrzeni handlowej i biur z zewnątrz i wewnątrz: lady, regały, ściany, witryny, stoły ekspozycyjne…

Fotografie i jakość druku, które przyciągną uwagę i zrobią wrażenie dają znakomitą przestrzeń na działania marketingowe. Z pewnością wpłyną na postrzegany wizerunek Firmy.   

Klient może zaspokoić swoje potrzeby ofertą z różnych źródeł, ale to jak bardzo lubi właśnie Twoją Markę jest bezcenną cechą. Warto takie emocje budować i pielęgnować, dawać poczucie niepowtarzalności, wyjątkowej estetyki, przynależności i kultury z którą utożsamia się Klient.

Sesja Zdjęciowa Do Sklepu Internetowego

Wiele konkurujących sklepów, a te same produkty i zdjęcia? Wykluczone! Możliwe, że fotografie są piękne, profesjonalnie wykonane i zwracają uwagę Klientów, ale nie na Twój sklep. Klient pozna produkt i poszuka go taniej. To może być przykre doświadczenie i rozczarowanie dla Klienta gdy ten pełen pasji i zaangażowania szuka oryginalnego produktu, a sprzedaje go sklep bardzo przeciętny i powtarzalny.

Zdjęcia potrafią przedstawiać produkt na tysiące różnych sposobów. O wrażenia Klientów z ich odbioru musisz zadbać w sposób wyjątkowy, przemyślany i perfekcyjnie wdrożony. Zdjęcia powinny łączyć produkt z Twoim sklepem silną emocjonalną więzią. Taką, która Cie wyróżni od konkurentów z podobną ofertą.

Obraz to znakomite narzędzie do budowania emocji, wrażeń, sprzedaży, tworzenia historii i przedstawienia jej ludziom. Doskonale opowiada o dokonaniach, biznesach, ideach, wartościach Twojej wyjątkowej Firmy. 

Profesjonalna Reklama

Napisz do nas

Odpowiemy na Twoje zapytanie w ciągu 24 h w dniach pracujących pn-pt

Pytania o ofertę

Warszawa, Polska

tel. +48 799 780 157
dariusz.swiatlowski@nazdjeciach.pl

Inne zapytania, propozycje, sugestie…
nazdjeciach.pl@gmail.com

Nazwa firmy
kampanii reklamowej, katalogu, kalendarza, ... Jaki produkt?
np 6900 zł
np 18- 23 Września Zakynthos (Grecja)
np. biuro@twoja-firma.pl

ZDJĘCIA REKLAMOWE | FOTOGRAFIA REKLAMOWA | FOTOGRAFIA MODY | REKLAMA FOTOGRAFICZNA