Portfolio fotograficzne

W naszym portfolio znajdziesz różne fotografie: Portret, Moda, Art, Lifestyle… Inspiruję się teatrem, modą, filmem, muzyką, malarstwem, popkulturą i nowymi trendami. Tworzymy fotografie, które opowiadają najbardziej interesujące i  fascynujące historie. Mam nadzieję, że nasza galeria zdjęć wprowadzi Cię w wyjątkowy nastrój.

Portfolio wykonane przeze mnie i osoby współpracujące przy sesjach zdjęciowych: modelki, modeli, makijażystów, fryzjerów, producentów i redakcje czasopism. Sesje były wykonane zarówno na potrzeby prywatne jak i publikacji w ogólnopolskich magazynach mody, w telewizji i serwisach internetowych.

Podsumowanie

Wykonuję sesje zdjęciowe do publikacji i reklamy dla firm, ale również zdjęcia portretowe, sesje prywatne i fotograficzne sesje ślubne.

I w przypadku zdjęć ślubnych chodzi wyłącznie o sesje zdjęciowe, gdyż nie wykonuję reportaży ze ślubów i wesel. Oczywiście tu też mogą zdarzyć się wyjątki i w przypadku kameralnych przyjąć wykonam zdjęcia, ale nie czuję się dobrze w wydarzeniach ślubnych czy eventowych na skalę masową.

Portrety wykonuję w studiu, plenerze, w pracy, domu lub biurze Klienta, w wynajętym apartamencie lub innym miejscu. Wykorzystuję światło naturalne lub je tworzę za pomocą przenośnego profesjonalnego oświetlenia studyjnego. 

Dowiedz się więcej o sesji zdjęciowej dla Ciebie. Omówmy Twoje cele i sposoby ich realizacji. Twórz niezwykłe obrazy, buduj wyjątkowość Twojej firmy i personalną. Zrób to z nami.

Profesjonalna fotografia Warszawa